4 Ağustos 2010 Çarşamba

KIBRIS AMBIENCE RESTAURANT - GİRNEAmbiance restaurantı ilk keşfimiz Şubat ayındaki Kıbrıs ziyaretimizde oldu, arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine gittiğimiz mekanda o akşam sadece 3 masa vardı. Soğuk ve yağışlı hava nedeniyle iç kısmında yemek yemiştik ve bize servis yapan güleryüzlü cana yakın arkadaş restaurantın yazın çok güzel olduğunu iskelede kurulan masalarda yemek yemenin keyfinin bir başka olduğunu anlata anlata bitiremeyince Kıbrıs'a ikinci gelişimizde de akşam yemeği için tercihimiz burası oldu.İki gün önceden rezervasyon yaptırarak iskele üstü bir masa rezerve edebildik,
iyiki de erken davranmışız zira tüm akşam boş tek bir masa bile yoktu.Akşam yemeği menüsu sırasıyla serpme olarak servis edilen yaklaşık 10 çeşit meze ve ara sıcaklardan oluşuyor, daha sonra Şeftali kebabı, çöp şiş, tavuk şiş, köfte ve ızgara pirzola servis ediyorlar.

Özellikle şeftali kebabını muhakkak denemeli mümkünse tatlılara da biraz yer bırakmalısınız, Girne'ye yakın, deniz kenarında lezzetli bir şeyler yemek isterseniz bence Ambiance Restaurantı denemelisiniz. Bu arada eğer gündüzden gelmek isterseniz Ambiance Beach olarak da hizmet veriyorlarmış, ilgilenenlerin bilgisine.

2 yorum:

lifegoeson dedi ki...

iyi eğlenceler, buram buram akdeniz esiyor :)

Dolce vita dedi ki...

teşekkürler :)